Умивальник для ванної кімнати Countertop 5010B чорний, виробник Newarc ( Туреччина)
Раковина керамічна кругла накладна з переливів Newarc Countertop 5010B.
Матеріал: Кераміка
Колір виробу: чорний глянець.
Діаметр 42 см
Висота 17,5 см
Турецька компанія Newarc виготовляє продукцію санітарно-технічного призначення вже більше 50 років. У розпорядженні компанії є два заводи, один з яких знаходиться в місті Чорлу. На цьому заводі Newarc виробляє вироби з кераміки (керамічні умивальники, керамічні підлогові унітази, керамічні підвісні унітази, керамічні пісуари, бачки для унітазів, керамічні унітаз-компакт-диски). Завдяки сучасним і авторизованим технологій, високоточної системі покриття глазур'ю, продукція Newarc має рівну і гладку поверхню, и обладает высокой прочностью и износостойкостью. Производитель уверен в качестве своей продукции, поэтому предоставляет 10-летнюю гарантию на свои санфаянс изделия. Износостойкая керамика продается в более 30 странах мира (особая популярность в Европе, Ближнем Востоке и Северной Африки).
Дизайнеры компании создают широкий ассортимент санфаянсовых изделии для разных стилей оформления ванной комнаты, среди которого Вы обязательно найдете что-то для себя.
*Внимание! цвет изделия на мониторе может отличаться от реального. Производитель без уведомления может изменять комплектацию товара. Магазин не несет ответственность за изменения внесенные производителем.| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Виробник | Newarc |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Країна виробник | Туреччина |
| Отвір під перелив | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вага | 8 кг |
| Колір | Чорний |
| Серія | Countertop |
| Гарантія | 180 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
- Ціна: 5 084 ₴






