Змішувач для ванни і душа Eurosmart 33300002, Grohe (Німеччина)
Основні характеристики Змішувача для ванни Grohe Eurosmart 3330002
- Настінний монтаж
- Тип управління - одноважільний
- Матеріал - латунь
- Керамічний картридж 35 мм
- Аератор, Grohe артикул 13952000 (розмір М24)
- Автоматичний перемикач "Ванна-Душ"
- Покриття - хром
- Максимальний розхід води - до 20 л/хв
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Гарантія на змішувач GROHE EUROSMART 33300002 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка Змішувача для ванни GROHE EUROSMART 33300002
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз

Технологія GROHE SilkMove® , застосовувана в картриджі, що забезпечує плавність управління важелем.
Змішувач оснащений механізмом плавного регулювання температури і напору води, за рахунок якого важіль управляється легко протягом багатьох років експлуатації.

Фотографії змішувача для ванни і душа Grohe Eurosmart 33300002


GROHE Eurosmart надійне якість у поєднанні з непідробною розкішшю втілюються в чудових виробах, які безперервно вдосконалюються. Удосконалення, втілені в серії змішувачів Eurosmart, торкнулися як зовнішнього вигляду, так і змісту: вона придбала гармонійний сучасний дизайн і найпередовіше технологічне наповнення. По співвідношенню ціни і переваг колекція Грое Eurosmart як і раніше залишається самим продуманим і оптимальним вибором для комплектації ванних кімнат в будь-яких масштабах.
Комплект кріплення і шланги підключення входять в комплектацію.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем.
Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 20 літр/хв |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Форма виливу | Традиційна |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 1.97 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Покриття | Хром |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Серія | Eurosmart |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 161 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 3 234 ₴









