Умивальник для ванної кімнати 5065CR хром, виробник Newarc ( Туреччина)
Раковина керамічна овальна накладна Newarc 5065CR.
Характеристики:
Монтаж: Накладний
Матеріал: Кераміка
Колір виробу: хром .
Ширина 41 см
Глибина 41 см
Висота 14 см
Гарантія на раковину Newarc 5065CR від виробника 10 років
Безкоштовна доставка Умивальника накладного Newarc 5065CR
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фото раковини Newarc 5065CR


Турецька компанія Newarc виготовляє продукцію санітарно-технічного призначення вже більше 50 років. У розпорядженні компанії є два заводи, один з яких знаходиться в місті Чорлу. На цьому заводі Newarc виробляє вироби з кераміки (керамічні умивальники, керамічні підлогові унітази, керамічні підвісні унітази, керамічні пісуари, бачки для унітазів, керамічні унітаз-компакт-диски). Завдяки сучасним і авторизованим технологій, високоточної системі покриття глазур'ю, продукція Newarc має рівну і гладку поверхню, и обладает высокой прочностью и износостойкостью. Производитель уверен в качестве своей продукции, поэтому предоставляет 10-летнюю гарантию на свои санфаянс изделия. Износостойкая керамика продается в более 30 странах мира (особая популярность в Европе, Ближнем Востоке и Северной Африки).
Дизайнеры компании создают широкий ассортимент санфаянсовых изделии для разных стилей оформления ванной комнаты, среди которого Вы обязательно найдете что-то для себя.
*Внимание! цвет изделия на мониторе может отличаться от реального. Производитель без уведомления может изменять комплектацию товара. Магазин не несет ответственность за изменения внесенные производителем.
Дополнительно к умывальнику мы предлагаем подобрать смеситель для раковины
С остальными моделями умывальников можете ознакомиться перейдя по этой ссылке
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newarc |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Колір | Хром |
- Ціна: 6 273 ₴


