Тумба Juventa Livorno LVR-80 з умивальником Luxury-80 (два висувних ящика)
Опис і характеристики Тумби під умивальник Ювента Livorno Lvr-80
- Колір Білий глянцевий;
- Корпус виготовлений з МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Фасадні частини виготовлені з МДФ одностороннього ламінування товщиною 16 мм;
- Зовні поверхні меблів для ванної покриті високо глянцевою ПВХ-плівкою білого кольору;
- Тумба оснащується висувним ящиком на доводжувача, з вмонтованим, прихованим внутрішнім висувним ящиком;
- У конструкції тумби під раковину передбачено простір для підведення і відведення води;
- Тумбочка в своїй конструкції не має ручок, їх функцію виконують спеціальні виїмки на фасадах;
- Тумба з умивальником може бути як підвісний (вбудовано два регульованих навісу), так і пасивний (опціонально, ніжки у вартість комплекту не включені).
Опис і характеристики умивальника Sanovit Luxury-80
- Виробник Sanovit Туреччина
- Серія Luxury
- Тип умивальника Меблевий накладної
- Матеріал виробу Кераміка
- Ширина 80,5 см
- Висота 17 см
- Довжина 46 см
- Вага 20,3 кг (+- 5%)
Габаритні розміри Тумби Juventa Livorno LVR-80 з раковиною Sanovit Luxury-80
- Висота 60 см
- Ширина 80 см
- Глибина 46 см
- Вага загальний 47,4 кг
Гарантія на тумбу у ванну Juventa Livorno Lvr-80 з умивальником Luxury-80 від виробника 24 місяці.
Доставка тумби з умивальником JUVENTA LIVORNO LVR-80
- по Києву - безкоштовно;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Умивальника Luxury-80 з тумбою Juventa Livorno LVR-80:




Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
Меблі серії «Livorno» - це найкраще рішення для невеликої ванної кімнати не тільки з-за продуманих габаритів, але і якості виготовлення. Ретельно розроблені вироби з невеликою глибиною і шириною відмінно підійдуть навіть для самих компактних ванних кімнат. Серія Livorno - це серія smart-меблів, для популярних на ринку нерухомості Smart-квартир. Livorno складається з тумби з умивальником, пенала для ванної, дзеркальної шафи з LED-підсвічуванням.
Тумба Juventa Livorno LVR-80 з умивальником Luxury-80 Ви можете замовити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Тумби Juventa Livorno LVR-80 з раковиною Sanovit Luxury-80:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- післяплата, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі Київ;
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Виробник | Ювента |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Вага | 47.4 кг |
| Серія | Livorno |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Наявність умивальника | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ ламінований |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення | Навісна |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 16 540 ₴











