Дзеркало Juventa Livorno LVRMCR-60
Опис і характеристики Дзеркала з шафкою Ювента Livorno LvrMC-60
- Колір Білий глянцевий;
- Корпус і фасад виготовлений з МДФ товщиною 16 мм;
- Зовні поверхні меблів для ванної покриті високо глянцевою ПВХ-плівкою білого кольору;
- Дзеркальна шафа має двоє дверцят, які навішуються на накладні петлі з доводчиками (система "Soft Close"), що забезпечує їх плавне і безшумне закривання;
- У конструкції дзеркала за дверцятами одне відділення, простір якого поділений двома скляними полицями;
- Дзеркало оснащений LED-лампою;
- Усередині шафи розташувалися вмикач-вимикач і розетка;
- Вбудовані регульовані навіси.
Габаритні розміри Дзеркала Juventa Livorno LVRMC-60
- Висота 70 см
- Ширина 60 см
- Глибина 16 см
- Вага загальний 17,6 кг
Гарантія на дзеркало у ванну Juventa Livorno LvrMC-60 від виробника 24 місяці.
Доставка дзеркала для ванної JUVENTA LIVORNO LVRMC-60
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетовка) за рахунок одержувача.
Фотографії Дзеркальної шафи з підсвічуванням для ванни Juventa Livorno LVRMC-60:



Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S. p.A, Італія; SCM GROUP S. p.A, Італія та інші);
2.Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3.Особливу увагу при моделюванні Меблів у ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4.Вся меблі екологічно безпечна;
5.В каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300 найменувань).
Меблі серії «Livorno» - це найкраще рішення для невеликої ванної кімнати не тільки з-за продуманих габаритів, але і якості виготовлення. Ретельно розроблені вироби з невеликою глибиною і шириною відмінно підійдуть навіть для самих компактних ванних кімнат. Серія Livorno - це серія smart-меблів, для популярних на ринку нерухомості Smart-квартир. Livorno складається з тумби з умивальником, пенала для ванної, дзеркальної шафи з LED-підсвічуванням.
Дзеркало з підсвічуванням у ванну кімнату Juventa Livorno LVRMC-60 Ви можете замовити:
- на сайте - непосредственно в интернет магазине - Svnika.com.ua Заказы принимаются круглосуточно - форма для покупки товаров (корзина);
- по телефону - понедельник-пятница с 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при этом необходимо указать:
- полное наименование товара (как на сайте);
- код товара ;
- количество;
- адрес отправки и контактный телефон.
Оплата Зеркала с LED подсветкой Juventa Livorno LVRMC-60:
- предоплата, перечисление денежных средств на карту ПриватБанка.
* При перечислении денежных средств через приложение Приват24 комиссия за перевод отсутствует.
- наложенный платеж, при получении в отделении компании перевозчика. При этом компания перевозчик взимает плату за денежный перевод.
- наличный расчет при самовывозе (Киев);
- наличный расчет при доставке курьером.
*Внимание! цвет изделия на мониторе может отличаться от реального. Производитель без уведомления может изменять комплектацию товара. Магазин не несет ответственность за изменения внесенные производителем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | пряме |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Серія | Livorno |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 17.6 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ ламінований |
| Полиці | скло |
| Фасади | МДФ ламінований |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Висота | 700 мм |
- Ціна: 7 570 ₴





