
Дзеркальна шафа у ванну Juventa Livorno LvrMC-50 структурна сіра 50 см
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: LvrMC-50 структурный серы
Відправка з 08 квітня 20266 850 ₴
Показати оптові ціниДзеркало Juventa Livorno LVRMC-50
Опис і характеристики Дзеркала з шафкою Ювента Livorno LvrMC-50
- Колір Структурний сірий;
- Корпус і фасад виготовлений з МДФ товщиною 16 мм;
- Зовні поверхні меблів для ванної покриті сірого кольору матовою структурною ПВХ-плівкою;
- Дзеркальна шафа має одну дверцята, яка навішується на накладні петлі з доводчиками, що забезпечує їх плавне і безшумне закривання;
- У конструкції дзеркала за дверцятами одне відділення, простір якого поділений двома скляними полицями;
- Дзеркало оснащений LED-лампою;
- Усередині шафи розташувалися вмикач-вимикач і розетка;
- Вбудовані регульовані навіси.
Габаритні розміри Дзеркала Juventa Livorno LVRMC-50
- Висота 70 см
- Ширина 50 см
- Глибина 16 см
- Вага загальний 15 кг
Гарантія на дзеркало у ванну Juventa Livorno LvrMC-50 від виробника 24 місяці.
Доставка дзеркала для ванної JUVENTA LIVORNO LVRMC-50
- по Києву - безкоштовно нашою машиною;
- самовивіз - Київ;
- доставка за межі Києва безкоштовно, в радіусі 10-15 км нашим автомобілем;
- безкоштовна по Україні доставка здійснюється кур'єрськими службами (перевага Нова пошта, обов'язкова обрешетування або палетний борт);
- Безкоштовна доставка кур'єрськими службами не поширюється на Акційний товар і товар зі знижками.
Фотографії Дзеркальної шафи з підсвічуванням для ванни Juventa Livorno LVRMC-50:


Дзеркальна шафка з підсвіткою Juventa Livorno LvrMC-50 чудово підійде для невеликої ванної або гостьового туалету.
Дзеркало з підсвічуванням у ванну кімнату Juventa Livorno LvrMC-50 Ви можете замовити та купити:
- на сайті - безпосередньо в інтернет магазині - Svnika.com.ua Замовлення приймаються цілодобово - форма для покупки товарів (кошик);
- по телефону - понеділок-п'ятниця з 9-00 до 20-00;
- e-mail: sv-nika1@ukr.net
- viber - +38(096)380 30 58.
- whatsapp - +38(096)380 30 58
- при цьому необхідно вказати:
- повне найменування товару (як на сайті);
- код товару ;
- кількість;
- адреса відправки та контактний телефон.
Оплата Дзеркала з LED підсвічуванням Juventa Livorno LvrMC-50:
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту Приватбанку.
* При перерахуванні коштів через додаток Приват24 комісія за переказ відсутня.
- передоплата, перерахування грошових коштів на карту MonoBank
- накладений платіж, при отриманні у відділенні компанії перевізника. При цьому компанія перевізник стягує плату за грошовий переказ.
- готівковий розрахунок при самовивозі (Київ);
- готівковий розрахунок при доставці кур'єром.
Меблі серії «Livorno» - це найкраще рішення для невеликої ванної кімнати не тільки з-за продуманих габаритів, але і якості виготовлення. Ретельно розроблені вироби з невеликою глибиною і шириною відмінно підійдуть навіть для самих компактних ванних кімнат. Серія Livorno - це серія smart-меблів, для популярних на ринку нерухомості Smart-квартир. Livorno складається з тумби з умивальником, пенала для ванної, дзеркальної шафи з LED-підсвічуванням.
Переваги та особливості Меблів для ванної Juventa:
1. Меблі у ванну виготовляється як вручну, так і на сучасному обладнанні від кращих європейських виробників з використанням новітніх технологій (CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія та інші);
2. Матеріали використовувані у виробництві меблів, поставляються від кращих виробників України і Європи;
3. Особливу увагу при моделюванні Меблів в ванну приділяється поєднанню привабливого дизайну, зручності її використання і практичності;
4. Всі меблі екологічно безпечні;
5. У каталозі ТМ Ювента широкий асортимент виробів (понад 300-та найменувань).
*Увага! Колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ювента |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | пряме |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Серія | Livorno |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Висота | 752 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ ламінований |
| Полиці | скло |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 6 850 ₴


