Мильниця серія Lina, Tiger (Німеччина))
Пропонуємо Вашу увагу серію аксесуарів для ванної кімнати Lina. Елегантне поєднання хромованої поверхні й елементів сатину, нададуть Вашій ванній кімнаті неповторної атмосфери вишуканості.
Німецький бренд TIGER має довгу історію і гарантує своїм покупцям надійність і якісність продукції. Аксесуари для ванної кімнати Lina тішитимуть і захоплюватимуть Вас щодня.
У цій колекції ви знайдете такі вироби: склянки для зубних щіток, мильниця, полиця під дзеркало для ванного приладдя, дозатор для рідкого мила, вішалки для рушників, паперотримачі, гачки для рушників і халатів, й йоржик для уніта.
Виробник: Tiger
Колекція Lina
Країна-виробник Німеччина
Комплектується монтажними елементами
Сатин/хром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 42 мм |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 106 мм |
| Тип мильниці | Настінна |
| Матеріал | Латунь |
| Форма | Кругла |
| Довжина | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Lina |
| Термін придатності | Необмежений |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Мильниця |
| Розміщення | Настінне |
- Ціна: 2 366 ₴
- Спосіб упаковки: Блістер-бокс


Відправка з 18 квітня 2026