
Полиця у ванну подвійна кутова Adex Classic, 042/K2c
- Готово до відправки
- Код: 042/K2сс
6 800 ₴
Полиця для ванни подвійна кутова 042/K2CC серія Classic, Andex (Poland).
Опис полиці для ванної кімнати Andex Classic 042/K2CC
- Матеріал — латунь
- Покриття — Хром
- Дві полиці регульовані за висотою
- Тип встановлення — навісна (настінна)
- У комплекті з кріпильними елементами
- Висота 526 мм
- Ширина 196 мм
- Глибина 196 мм
- Висота поличок 100 мм
Умови доставки полиці у ванну та душову ANDEX CLASSIC 042/K2CC:
- За Києвом безплатно,
- У відділення Нової пошти безплатно,
- Самовивіз — Київ
Серія аксесуарів для ванної кімнати Classic, випускається виробником Andex від самого початку існування виробництва з 1995 року. Колекція виготовлена в класичному стилі, з округлими формами, і поєднується з усіма дизайнерськими задумами.
До складу колекцій входить понад 70 найменувань виробів для ванної кімнати. Тут ви можете знайти всілякі полиці, різних розмірів і модифікацій, мильниці, дозатори, вішалки для рушників і халатів, дзеркала, паперотримачі, йоржики для туалету, склянки для зубних щіток. Саме в цій колекцій ви можете знайти той елемент, якого бракує для вашої ванної кімнати, який максимально корисно наповнить простір кімнати, щоб відчувати комфорт і затишок під час відвідувань ванною.
Виробник: AdexКолекція Classic
Країна-виробник Польща
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 526 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Глибина | 196 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Andex |
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Країна виробник | Польща |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Хромований |
| Стан | Новий |
| Колір покриття | Хром |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Classic |
| Термін придатності | Необмежений |
| Матеріал | Високоякісна латунь |
| Полиці | латунь |
| Корпус (каркас) | Латунь |
| Тип | Полиця металева |
| Гарантійний термін | 60 |
- Ціна: 6 800 ₴


