Керамічний дозатор для рідкого мила, серія Amnis, Kraus(USA)
- Kraus, провідний виробник і розробник аксесуарів для ванних кімнат, пропонує кращу серію продуктів, що поєднують в собі революційні технології з естетичним завзяттям до підкорення вершин прекрасного!
- Прикрасьте ванну кімнату стильним дозатором для рідкого мила з настінним утримувачем Kraus
- Інноваційний дизайн, елегантність, стиль і бездоганна якість – ось лише кілька компонентів, які є неодмінними складовими кожного продукту компанії KRAUS!
- Міцний латунний підстаканник з хромовим покриттям кольору матовий хром і керамічна колба дозатора додадуть вишуканості в будь-який інтер'єр
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 183 мм
- Ширина: 69 мм
- Довжина: 130 мм
- Виготовлено Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 18.3 см |
| Ширина | 6.9 см |
| Глибина | 13 см |
| Основні | |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Kraus |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Країна виробник | США |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
| Термін придатності | Необмежений |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Покриття | Матовий хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Дозатор для рідкого мила |
| Колекція | Amnis |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал виготовлення | Кераміка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴


