



Тумба з умивальником Botticelli RIMINI Rm-100 Іпе
- В наявності
- Код: RM100ipe
27 700 ₴
Тумба у ванну Rm-100 з умивальником "Marlen-100", серія Rimini, фабрика Botticelli (Україна)
Колір виробу: липу
Корпус меблів виготовлений зі шпонованого ДСП завтовшки 16 мм.
Фасадні частини меблів виготовлений зі шпонованого ДСП завтовшки 34 мм.
Поверхні меблів усередині та зовні оброблені натуральним шпоном "Іпе" і покриті поліуретановим прозорим матовим лаком з ефектом "відкрита пора".
Тумба "Rm-100" у своїй конструкції містить дві шухляди і відділення за дверцятами
Двері навішуються на чотиришарнірні петлі з функцією "рush-to-open" натиснути, щоб відкрити)
Шухляди встановлюються зі шпонованого ДСП на напрямних повного висування прихованого монтажу з функцією "рush-to-open"(Натиснути, щоб відкрити).
Меблі підвісні, у тумби вмонтовані регульовані навіси.
Тумба комплектується умивальником із високоміцного штучного каменю "MARLEN-100".
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не відповідає за зміни внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Botticelli |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма тумби | пряма |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | шпонована ДСП |
| Фасади | шпонована ДСП |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал раковини | Штучний камінь |
| Вага | 56.5 |
| Основний колір | Іпе |
- Ціна: 27 700 ₴


