Вішалка 4 гачки для рушників і халатів, серія Classic, Adex (Poland).
Серія аксесуарів для ванної кімнати Classic, випускається виробником Andex від самого початку існування виробництва з 1995 року. Колекція виготовлена в класичному стилі, з округлими формами, і поєднується з усіма дизайнерськими задумами.
До складу колекцій входить понад 70 найменувань виробів для ванної кімнати. Тут ви можете знайти всілякі полиці, різних розмірів і модифікацій, мильниці, дозатори, вішалки для рушників і халатів, дзеркала, паперотримачі, йоржики для туалету, склянки для зубних щіток. Саме в цій колекцій ви можете знайти той елемент, якого бракує для вашої ванної кімнати, який максимально корисно наповнить простір кімнати, щоб відчувати комфорт і затишок під час відвідувань ванною.
Ми пропонуємо вам вироби, виготовлені в хромованому колірному варіанті.
Виробник: Adex
Колекція Classic
Країна-виробник Польща
Комплектується монтажними елементами
Матеріал:
високоякісна хромована латунь
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 70 мм |
| Тип тримача | Гачок |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Andex |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 372 мм |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 63 мм |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Classic |
| Термін придатності | Необмежений |
| Тип | Тримач для рушників |
| Гарантійний термін | 12 |
| Настінне кріплення | Так |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
- Ціна: від 1 768 ₴




