Стакан для зубних щіток, серія Classic, Adex (Poland).
Серія аксесуарів для ванної кімнати Classic, випускається виробником Andex від самого початку існування виробництва з 1995 року. Колекція виготовлена в класичному стилі, з округлими формами, і поєднується з усіма дизайнерськими задумами.
До складу колекцій входить понад 70 найменувань виробів для ванної кімнати. Тут ви можете знайти всілякі полиці, різних розмірів і модифікацій, мильниці, дозатори, вішалки для рушників і халатів, дзеркала, паперотримачі, йоржики для туалету, склянки для зубних щіток. Саме в цій колекцій ви можете знайти той елемент, якого бракує для вашої ванної кімнати, який максимально корисно наповнить простір кімнати, щоб відчувати комфорт і затишок під час відвідувань ванною.
Ми пропонуємо вам вироби, виготовлені в хромованому колірному варіанті.
Виробник: AdexКолекція Classic
Країна-виробник Польща
Комплектується монтажними елементами
Матеріал:
матове загартоване скло;
високоякісна хромована латунь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Andex |
| Ширина | 74 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення | Настінне |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Колекція | Classic |
| Термін придатності | Необмежений |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Стакан для зубних щіток |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
- Ціна: 962 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання з прозорим вікном




