

Тримач подвійний для рушників 60 см Andex Classic, 029/60c
- Готово до відправки
- Код: 029/60сс
2 802 ₴
Подвійний тримач для рушників, 60 см, серія Classic, Andex (Poland).
Серія аксесуарів для ванної кімнати Classic, випускається виробником Andex від самого початку існування виробництва з 1995 року. Колекція виготовлена в класичному стилі, з округлими формами, і поєднується з усіма дизайнерськими задумами.
До складу колекцій входить понад 70 найменувань виробів для ванної кімнати. Тут ви можете знайти всілякі полиці, різних розмірів і модифікацій, мильниці, дозатори, вішалки для рушників і халатів, дзеркала, паперотримачі, йоржики для туалету, склянки для зубних щіток. Саме в цій колекцій ви можете знайти той елемент, якого бракує для вашої ванної кімнати, який максимально корисно наповнить простір кімнати, щоб відчувати комфорт і затишок під час відвідувань ванною.
Ми пропонуємо вам вироби, виготовлені в хромованому колірному варіанті.
Виробник: AdexКолекція Classic
Країна-виробник Польща
Комплектується монтажними елементами
Матеріал:
високоякісна хромована латунь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Andex |
| Країна виробник | Польща |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Тип тримача | Поперечина |
| Місткість рушників | 2 |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 619 мм |
| Висота | 105 мм |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Тип | Тримач для рушників |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
| Колекція | Classic |
| Термін придатності | Необмежений |
- Ціна: 2 802 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання з прозорим вікном


