Полиця з тримачем для рушників і халатів на 5 гачків, серія Classic, Andex (Poland).
Полку в ванну кімнату з вішалкою для рушників на 5 гачків.
Неймовірно зручна і функціональна полиця з вішалкою для рушників і халатів для ванни стане незамінним помічником для організації порядку у вашій ванній кімнаті.
Зверху на полиці у Вас завжди можуть зберігатися чисті рушники, а на гачках ви можете залишати ті рушники і халати , необхідні в даний момент.
Матеріал полиці - Латунь
Покриття - Хром
Комплектується монтажними елементами

Габаритні розміри полиці:
Висота 130 мм
Ширина: 596 мм
Глибина 257 мм
Виробник: Andex
Колекція: Classic
Країна виробництва - Польща
Серія аксесуарів для ванної кімнати Classic, випускається виробником Andex з самого початку існування виробництва з 1995 року. Колекція виконана в класичному стилі, з округлими формами, і поєднується з усіма дизайнерськими задумами.
До складу колекції входить більше 70 найменувань виробів для ванної кімнати. Тут ви можете знайти всілякі полиці, різних розмірів і модифікацій, мильниці, дозатори, вішалки для рушників і халатів, дзеркала, паперотримачі, йоржики для туалету, склянки для зубних щіток. Саме в цій колекцій ви можете знайти той необхідний елемент для вашої ванної кімнати, який максимальної корисно наповнить простір кімнати, щоб відчувати комфорт і затишок при відвідувань ванній.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Andex |
| Країна виробник | Польща |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Тип тримача | Полиця |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 596 мм |
| Висота | 130 мм |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 60 |
| Тип | Тримач для рушників |
| Колекція | Classic |
| Термін придатності | Необмежений |
- Ціна: 6 320 ₴







