

Поручень для ванної кутової з мильницею Andex Classic, 045c
- Готово до відправки
- Код: 045сс
4 064 ₴
Поручень опорний для ванної, кутової з мильницею серія Classic, Andex (Poland).
Максимальне навантаження 120 кг.
Серія аксесуарів для ванної кімнати Classic, випускається виробником Andex від самого початку існування виробництва з 1995 року. Колекція виготовлена в класичному стилі, з округлими формами, і поєднується з усіма дизайнерськими задумами.
До складу колекцій входить понад 70 найменувань виробів для ванної кімнати. Тут ви можете знайти всілякі полиці, різних розмірів і модифікацій, мильниці, дозатори, вішалки для рушників і халатів, дзеркала, паперотримачі, йоржики для туалету, склянки для зубних щіток. Саме в цій колекцій ви можете знайти той елемент, якого бракує для вашої ванної кімнати, який максимально корисно наповнить простір кімнати, щоб відчувати комфорт і затишок під час відвідувань ванною.
Ми пропонуємо вам вироби, виготовлені в хромованому колірному варіанті.
Виробник: AdexКолекція Classic
Країна-виробник Польща
Комплектується монтажними елементами
Матеріал:
високоякісна хромована латунь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Andex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Поручень/ручка для ванної |
| Матеріал | Латунь |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 393 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Висота | 188 мм |
| Колір покриття | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
| Колір | Хром |
| Колекція | Classic |
| Термін придатності | Необмежений |
- Ціна: 4 064 ₴


