Йоржик для туалету, підлоговий із кришкою, серія Classic, Andex (Poland).
Серія аксесуарів для ванної кімнати Classic, випускається виробником Andex від самого початку існування виробництва з 1995 року. Колекція виготовлена в класичному стилі, з округлими формами, і поєднується з усіма дизайнерськими задумами.
До складу колекцій входить понад 70 найменувань виробів для ванної кімнати. Тут ви можете знайти всілякі полиці, різних розмірів і модифікацій, мильниці, дозатори, вішалки для рушників і халатів, дзеркала, паперотримачі, йоржики для туалету, склянки для зубних щіток. Саме в цій колекцій ви можете знайти той елемент, якого бракує для вашої ванної кімнати, який максимально корисно наповнить простір кімнати, щоб відчувати комфорт і затишок під час відвідувань ванною.
Ми пропонуємо вам вироби, виготовлені в хромованому колірному варіанті.
Виробник: AdexКолекція Classic
Країна-виробник Польща
Комплектується монтажними елементами
Матеріал:
загартоване матове скло;
високоякісна хромована латунь
| Основні | |
|---|---|
| Колір покриття | Хром |
| Матеріал підставки | Латунь |
| Довжина підставки | 125 мм |
| Ширина підставки | 125 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Andex |
| Загальна висота | 375 мм |
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Колекція | Classic |
| Термін придатності | Необмежений |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Йоржик для туалету |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Високоякісна латунь |
- Ціна: 1 701 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання з прозорим вікном




