

Керамічний стакан для зубних щіток Amnis KEA-11104CH
- В наявності
- Код: KEA-11104CH
2 950 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стакан керамічний для зубних щіток, серія Amnis, Kraus(USA)
- При створенні аксесуарів ми використовуємо різні елементи дизайну, щоб справити враження і перетворити Ваш особистий простір у воістину унікальне місце затишку і комфорту.
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті з керамічним склянкою з настінним утримувачем
- Міцна латунна конструкція з хромовим покриттям кріпиться до стіни і тримає витончений керамічний стакан
- Міцна латунна конструкція з хромовим напиленням кольору
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 94 мм
- Ширина: 71 мм
- Довжина: 114 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 94 мм |
| Виробник | Kraus |
| Тип | Стакан |
| Ширина | 71 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Розміщення | Настінне |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Amnis |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴


