Гачок для ванної , серія Imperium, Kraus(USA)
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті з ексклюзивним гачком від Kraus!
- Інноваційний дизайн, елегантність, стиль і бездоганна якість – ось лише кілька компонентів, які є неодмінними складовими кожного продукту компанії KRAUS!
- Вишукана колекція
- Міцна латунна конструкція з хромовим напиленням
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 51 мм
- Ширина: 51 мм
- Довжина: 43 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 51 мм |
| Тип тримача | Гачок |
| Виробник | Kraus |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 51 мм |
| Країна виробник | США |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Місткість рушників | 1 |
| Довжина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Колекція | Imperium |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴



