
Стакан для зубних щіток керамічний Imperium KEA-12204CH
- В наявності
- Код: KEA-12204CH
3 050 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керамічний стакан для зубних щіток , серія Imperium, Kraus(USA)
- При створенні аксесуарів ми використовуємо різні елементи дизайну, щоб справити враження і перетворити Ваш особистий простір у воістину унікальне місце затишку і комфорту.
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті з керамічним склянкою з настінним утримувачем
- Міцна латунна конструкція з хромовим покриттям кріпиться до стіни і тримає витончений керамічний стакан
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 94 мм
- Ширина: 99 мм
- Довжина: 119 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 94 мм |
| Виробник | Kraus |
| Тип | Стакан |
| Ширина | 99 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення | Настінне |
| Країна виробник | США |
| Колір | Білий |
| Довжина | 119 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Imperium |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
| Тип кріплення | Гвинтове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050 ₴


