Тримач для рушника , серія Imperium, Kraus(USA)
- KRAUS пропонує елітний вибір аксесуарів для ванних кімнат, які гарантовано перевищують її функціональність, прикрашаючи інтер'єр ванної кімнати і створюючи простір комфорту та неповторного стилю.
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті зі стильним полотенцедержатель KEA-12225
- Тримач має привабливий дизайн
- Міцна латунна конструкція з хромовим напиленням
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 137 мм
- Ширина: 254 мм
- Довжина: 74 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 137 мм |
| Тип тримача | Кільце |
| Виробник | Kraus |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 254 мм |
| Країна виробник | США |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Місткість рушників | 1 |
| Довжина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Тримач для рушників |
| Колекція | Imperium |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴


