
Полиця з вішалкою для рушників Imperium KEA-12242CH
- В наявності
- Код: KEA-12242CH
8 950 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця з вішалкою для рушників, серія Imperium, Kraus(USA)
- При створенні аксесуарів ми використовуємо різні елементи дизайну, щоб справити враження і перетворити Ваш особистий простір у воістину унікальне місце затишку і комфорту.
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті зі стильною полицею з тримачем рушника Kraus
- Вишукана колекція
- Міцна латунна конструкція з розкішним хромовим напиленням
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 127 мм
- Ширина: 579 мм
- Довжина: 246 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 127 мм |
| Ширина | 579 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип меблів | полиця |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Kraus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
| Термін придатності | Необмежений |
| Довжина | 246 мм |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Покриття | Хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Тип | Тримач для рушників |
| Колекція | Imperium |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Матеріал | Латунь |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип тримача | Полиця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 950 ₴


