Пенал у ванну RmP-170, серія Rimini, фабрика Botticelli (Україна)
Колір виробу: Ясень вибілений
Опис:
- Корпус меблів виготовлений зі шпонованого ДСП завтовшки 16 мм
- Фасадні частини меблів виготовлений зі шпонованого ДСП завтовшки 34 мм
- Задні стінки пеналів виготовлені зі шпонованого ДВП
Пенал щитової конструкції з двома відділеннями за двома дверцятами.
Двері навішуються на чотиришарнірні петлі з функцією "рush-to-open" (Натиснути, щоб відкрити).
Меблі підвісні, в пенали вмонтовані регульовані навіси.
Поверхні меблів усередині та зовні оброблені натуральним шпоном "Дуб" і покриті поліуретановим прозорим матовим лаком з ефектом "відкрита пора".
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не відповідає за зміни внесені виробником.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | шпонована ДСП |
| Корпус | шпонована ДСП |
| Основні атрибути | |
| Дверка | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Botticelli |
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Вологостійкість | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Вага | |
| 52 | кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Ясен білий |
| Тип встановлення | Навісний (настінний) |
- Ціна: 19 650 ₴








