Пенал у ванну RmP-170, серія Rimini, фабрика Botticelli (Україна)
Колір виробу: Бордовий
Опис:
Корпус і фасад меблів виготовлені з МДФ, корпус — товщина 19 мм, фасадні частини — товщина 35 мм.
Задні стінки пеналів виготовлені з ДВП.
Пенал щитової конструкції з двома відділеннями за двома дверима.
Двері навішуються на чотиришарнірні самодовідні петлі, що забезпечує плавне закривання.
Меблі підвісні, в пенали вмонтовані регульовані навіси.
Поверхні меблів оброблені:
Всередині виробу — матовими емалями (колір типу "Титан").
Зовні вироби — високоглянсовими емалями з подальшим нанесенням прозорого лаку.
Дизайн меблів збагачують врізні, стильні ручки.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без повідомлення може змінювати комплектацію товару. Магазин не відповідає за зміни внесені виробником.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | шпонована ДСП |
| Корпус | шпонована ДСП |
| Основні атрибути | |
| Дверка | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Botticelli |
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Вологостійкість | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Вага | |
| 52 | кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Бордовий |
| Тип встановлення | Навісний (настінний) |
- Ціна: 16 000 ₴







