

Тримач для паперових рушників Andex Sanibella, 531c
- Готово до відправки
- Код: 531cc
1 072 ₴
Тримач для паперових рушників, серія Sanibella, Andex (Poland).
Серія аксесуарів для ванної кімнати Sanibella - характеризується делікатнішими формами. Вона чудово підходить як для невеликих ванних кімнат, так і для ванних, що мають велику площу, завдяки своєму дизайну в мінімалістичному стилі. В наявності колекції понад 35 елементів, виготовлених із високоякісної латуні, обробленої хромовим напиленням і загартованого скла.
У цій колекцій Ви знайдете все необхідне для комфортного відвідування вашої ванної кімнати. Колекція складається з предметів, як-от: дозатори для рідкого мила, мильниці, полиці ( скляні та металеві), тримачі туалетного паперу, тримачі та склянки для зубних щіток, гачки та вішалки для рушників і халатів, вішалки для рушників різних форм і модифікацій, йоржики для унітаза, навісні полиці для душових кабін, дзеркала та світильники для ванної.
Виробник: Adex
Колекція Sanibella
Країна-виробник Польща
Комплектується монтажними елементами
Матеріал:
високоякісна хромована латунь
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 97 мм |
| Тип тримача | Кільце |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Andex |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 267 мм |
| Місткість рушників | 1 |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 33 мм |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sanibella |
| Термін придатності | Необмежений |
| Гарантійний термін | 60 |
| Тип | Тримач для рушників |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Настінне кріплення | Так |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
- Ціна: 1 072 ₴


