Крючок для ванной , серия Fortis, Kraus(USA)
- Придайте элегантности Вашей ванной комнате с эксклюзивным крючком от Kraus!
- Инновационный дизайн, элегантность, стиль и безупречное качество – вот всего лишь несколько компонентов, которые являются непременными составляющими каждого продукта компании KRAUS!
- Изысканная коллекция
- Міцна латунна конструкція з матовим хромовим покриттям
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 46 мм
- Ширина: 46 мм
- Довжина: 56 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 46 мм |
| Тип тримача | Гачок |
| Виробник | Kraus |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 46 мм |
| Місткість рушників | 1 |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Fortis |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Матовий хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



