Подвійний керамічний стакан для зубних щіток Fortis KEA-13316BN
- В наявності
- Код: KEA-13316BN
4 150 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подвійний склянку керамічний для зубних щіток, серія Fortis, Kraus(USA)
- Kraus, провідний виробник і розробник аксесуарів для ванних кімнат, пропонує кращу серію продуктів, що поєднують в собі революційні технології з естетичним завзяттям до підкорення вершин прекрасного!
- Прикрасьте ванну кімнату парою керамічних склянок з настінним утримувачем склянок Kraus
- Міцна латунна конструкція з матовим хромовим покриттям
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 104 мм
- Ширина: 180 мм
- Довжина: 107 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 104 мм |
| Виробник | Kraus |
| Тип | Стакан |
| Ширина | 180 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Розміщення | Настінне |
| Країна виробник | США |
| Колір | Білий |
| Довжина | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Fortis |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Матовий хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴


