Йоржик для туалету керамічний, серія Fortis, Kraus (USA)
- Kraus, провідний виробник і розробник аксесуарів для ванних кімнат, пропонує кращу серію продуктів, що поєднують в собі революційні технології з естетичним завзяттям до підкорення вершин прекрасного!
- Прикрасьте ванну кімнату стильним йоржиком для туалету
- Инновационный дизайн, элегантность, стиль и безупречное качество – вот всего лишь несколько компонентов, которые являются непременными составляющими каждого продукта компании KRAUS!
- Прочный латунный подстаканник с матовым хромовым покрытием и керамическая колба добавят изысканности в любой интерьер
- Легко устанавливается и обслуживается
- Комплектуется монтажными элементами
- Размеры:
- Высота: 391 мм
- Ширина: 120 мм
- Длина: 148 мм
- Изготовлено Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина підставки | 148 мм |
| Ширина підставки | 120 мм |
| Виробник | Kraus |
| Загальна висота | 391 мм |
| Країна виробник | США |
| Матеріал ручки | латунь |
| Тип ершика | Настінний |
| Колір | Білий |
| Наявність кришки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Fortis |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Матовий хром |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип | Йоржик для туалету |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Матеріал | Латунь |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴


