Кухонний змішувач Venezia Kuatro
Змішувач для кухні Venezia Kuatro підкреслить сучасний стиль вашої кухні.
Комплектація :
змішувач,
гнучкі шланги підведення холодної і гарячої води
Турецька компанія Unverdi Armatur з 1969 року займається виготовленням і продажем сантехніки для ванної кімнати та кухні.
Продукція компанії виробляється з високоякісної латуні і має сертифікати:ISO 9001: 2000, EURO TS EN200 і EN817 TS.
Висока інженерія заводу і застосування сучасного обладнання дозволяє отримати конкурентно здатний продукт.
Сантехніка Unverdi Armatur успішно продається в 35 країнах світу.
Асортимент представлений в різних стилях виконання і різної цінової категорії.
З 2015 року ця компанія випускає нову колекцію Venezia.
В її лінійці представлені моделі для різних стилів оформлення ванної кімнати та кухні: класика, модерн, ретро, хай-тек.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venezia |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 209 мм |
| Висота виливу | 263 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 3 024 ₴








