Одинарна кухонна мийка врізна з нержавіючої сталі серії Premier KBU12, Kraus (USA)
Додайте елегантності Вашої кухні унікальною мийкою від Kraus
Раковина зроблена з 1,5 мм нержавіючої сталі T-304 преміум класу. Склад композиту 18:10 хром/нікель
Закруглені кути надають стильний вигляд мийці і спрощують її очищення
Зливний сифон зі знімною кошиком вловлює більшу кількість сміття і легко очищається
Матове покриття низу мийки стійке до подряпин
Антишумовые накладки пом'якшують звук ударів від посуду і води, що ллється,
У комплекті з Кухонною мийкою Kraus йде:
- Знімна донна сітка з полірованої сталі
- Донний фільтр води з нержавіючої сталі
- Рушник кухонне
- Монтажні та установчі кронштейни, вирізної шаблон-лекало
Розміри:
- Довжина 584 мм х 445 мм Ширина х Висота 229 мм (габарити)
- Довжина 534 мм х Ширина 403 мм х Висота 229 мм (розмір чаші)
- Виготовлено Kraus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraus |
| Країна виробник | США |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 228 мм |
| Ширина мийки | 584 мм |
| Висота мийки | 229 мм |
| Довжина мийки | 445 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Під стільницю |
| Термін придатності | Необмежений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 850 ₴










