Вішалка для рушників, серія Apollo, Kraus(USA)
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті зі стильним полотенцедержатель KEA-16537
- Міцна латунна конструкція з хромовим напиленням золотого кольору
- Має вишукану обробку з кераміки з художнім візерунком
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 66 мм
- Ширина: 600 мм
- Довжина: 74 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 66 мм |
| Тип тримача | Поперечина |
| Виробник | Kraus |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 600 мм |
| Країна виробник | США |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Місткість рушників | 1 |
| Довжина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Apollo |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Золото |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
| Тип | Тримач для рушників |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 450 ₴




