Йоржик для туалету керамічний , серія Apollo, Kraus(USA)
-
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті з ексклюзивним йоржиком для туалету з настінним утримувачем KEA-16531 від Kraus.
- Міцна латунна конструкція з матово-хромовим напиленням
- Має вишукану обробку з кераміки з художнім візерунком
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 500 мм
- Ширина: 105 мм
- Довжина: 130
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал підставки | Кераміка |
| Довжина підставки | 130 мм |
| Ширина підставки | 105 мм |
| Країна виробник | США |
| Матеріал ручки | латунь |
| Виробник | Kraus |
| Загальна висота | 500 мм |
| Тип ершика | Настінний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Матовий хром |
| Тип | Йоржик для туалету |
| Гарантійний термін | 12 |
| Колекція | Apollo |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Матеріал | Латунь |
| Тип кріплення | Гвинтове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴



