
Тримач для туалетного паперу з кришкою Apollo KEA-16526G
- В наявності
- Код: KEA-16526G
4 450 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач для туалетного паперу з кришкою, серія Apollo, Kraus(USA)
- Елітна сантехніка Kraus – еталон якості і довговічності, втілення елегантності і стилю
- Надайте елегантності Вашій ванній кімнаті з ексклюзивним власником туалетного паперу з кришкою KEA-16526 від Kraus
- Тримач туалетного паперу KEA-16526 з кришкою має привабливий дизайн
- Міцна латунна конструкція з хромовим напиленням золотого кольору
- Має вишукану обробку з кераміки з художнім візерунком
- Легко встановлюється і обслуговується
- Комплектується монтажними елементами
- Розміри:
- Висота: 175 мм
- Ширина: 163 мм
- Довжина: 104 мм
- Виробник Kraus
Колекція складається з таких елементів як : гачок для ванної,стакан для зубних щіток, подвійний стакан для зубних щіток, мильниця, дозатор для рідкого мила, тримачі туалетного паперу, тримач для рушників, йоржик, полиця для рушників, скляна полиця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 175 мм |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Виробник | Kraus |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Місткість рулонов | 1 |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Ширина | 163 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал | Латунь |
| Країна виробник | США |
| Наявність кришки | Так |
| Довжина | 104 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектується монтажними елементами | Так |
| Термін придатності | Необмежений |
| Покриття | Золото |
| Гарантійний термін | 12 |
| Колекція | Apollo |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450 ₴


