Умивальник для ванної кімнати Countertop (41,5 см), чорний, виробник Newarc ( Туреччина)
Раковина керамічна кругла накладна з переливів.
Колір виробу: чорний.
Діаметр 41,5 см
Турецька компанія Newarc виготовляє продукцію санітарно-технічного призначення вже більше 50 років. У розпорядженні компанії є два заводи, один з яких знаходиться в місті Чорлу. На цьому заводі Newarc виробляє вироби з кераміки (керамічні умивальники, керамічні підлогові унітази, керамічні підвісні унітази, керамічні пісуари, бачки для унітазів, керамічні унітаз-компакт-диски). Завдяки сучасним і авторизованим технологій, високоточної системі покриття глазур'ю, продукція Newarc має рівну і гладку поверхню, і володіє високою міцністю і зносостійкістю. Виробник упевнений в якості своєї продукції, тому надає 10-річну гарантію на свої санфаянс вироби. Зносостійка кераміка продається в більш ніж 30 країнах світу (особлива популярність у Європі, Близькому Сході та Північної Африки).
Дизайнери компанії створюють широкий асортимент санфаянсовых виробі для різних стилів оформлення ванної кімнати, серед якого Ви обов'язково знайдете щось для себе.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Виробник | Newarc |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Країна виробник | Туреччина |
| Отвір під перелив | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Серія | Countertop |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
- Ціна: 5 822 ₴







