Кухонна мийка нижнього монтажу під стільницю) з нержавіючої сталі серій Premier KBU22, Kraus (USA)
Додайте елегантності Вашої кухні унікальною мийкою від Kraus
Для зручності роботи внутрішній простір мийки розділене на дві чаші
Раковина зроблена з 1,5 мм нержавіючої сталі T-304 преміум класу. Склад композиту 18:10 хром/нікель
Закруглені кути надають стильний вигляд мийці і спрощують її очищення
Перший зливний сифон - зі знімною кошиком - вловлює більшу кількість сміття і легко очищається; другий сифон – стандартний і при натисканні фіксує стік води
Сатиново-матова поверхня мийки стійка до подряпин
Антишумовые накладки пом'якшують звук ударів від посуду і води, що ллється,
У комплекті з Кухонною мийкою Kraus йде:
- Знімні донні сітки з полірованої сталі
- Донні фільтри води з нержавіючої сталі
- Рушник кухонне
- Монтажні та установчі кронштейни, вирізної шаблон-лекало
Розміри:
- Довжина 819 мм х 457 мм Ширина х Висота 228 мм (габарити)
- Довжина 368 мм х Ширина 409 мм х Висота 228 мм (розмір чаші 1)
- Довжина 368 мм х Ширина 409 мм х Висота 228 мм (розмір чаші 2)
Виготовлено Kraus
| Основні | |
|---|---|
| Форма мийки | Прямокутна |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Kraus |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Глибина чаші | 228 мм |
| Ширина мийки | 820 мм |
| Висота мийки | 228 мм |
| Довжина мийки | 457 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін придатності | Необмежений |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Під стільницю |
- Ціна: 24 750 ₴











