Одинарна кухонна мийка врізна з нержавіючої сталі серії Premier KBU16, Kraus (USA)
Додайте елегантності Вашої кухні унікальною мийкою від Kraus
Раковина зроблена з 1,2 мм нержавіючої сталі T-304 преміум класу. Склад композиту 18:10 хром/нікель
Закруглені кути надають стильний вигляд мийці і спрощують її очищення
Сатинова обробка, стійка до утворення подряпин і плям
Антишумовые накладки пом'якшують звук ударів від посуду і води, що ллється,
У комплекті з Кухонною мийкою Kraus йде:
- Знімна донна сітка з полірованої сталі
- Донний фільтр води з нержавіючої сталі
- Рушник кухонне
- Монтажні та установчі кронштейни, вирізної шаблон-лекало
Розміри:
- Ширина: 381 мм х 470 мм Глибина х Висота 178 мм (габарити)
- Ширина 330 мм х Глибина 419 мм х Висота 178 мм (розмір чаші)
Виготовлено Kraus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма мийки | Прямокутна |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Виробник | Kraus |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Глибина чаші | 178 мм |
| Ширина мийки | 381 мм |
| Висота мийки | 178 мм |
| Довжина мийки | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін придатності | Необмежений |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення мийки | Під стільницю |
| Колір | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 200 ₴









