Змішувач для умивальника BauClassic 23162000, Grohe (Німеччина)
Одинважільний змішувач для раковини Grohe BauClassic 23162000.
Колір покриття: хром
Керамічний картрідж 28 ММ Grohe 46580000

Картридж з технологією GROHE Longlife® забезпечує плавне і точне регулювання натиску і температури води.
Плавність ходу важеля забезпечує точність і легкість управління потоком води, а також максимальний комфорт при користуванні змішувачем протягом усього терміну служби.

Покриття GROHE StarLight®, технологія якого забезпечує довговічність. Бездоганне зносостійке покриття, спеціально розроблене таким чином, щоб протистояти забруднень і стирання. Завдяки цьому воно зручно в догляді і зберігає первісний вигляд протягом багатьох років.
Конструктивні рішення системи GROHE's QuickFix® забезпечують переваги при монтажі продукції. Технологія GROHE QuickFix® економить до 40% витрат часу на монтаж, роблячи процес більш простим, швидким і зручним
Комплект кріплення і шланги підключення входять в комплектацію.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поворотний вилив | Ні |
| Максимальна витрата води | 5.7 літр/хв |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Довжина виливу | 107 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 28 мм |
| Висота виливу | 64 мм |
| Висота | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Серія | BauClassic |
- Ціна: 4 335 ₴









