Змішувач для умивальника Eurosmart 23322001, Grohe (Німеччина)
Одинважільний змішувач для умивальника з донним клапаном
Колір покриття: хром
Керамічний картрідж 28 ММ Grohe 46580000

Технологія GROHE SilkMove® , застосовувана в картриджі, що забезпечує плавність управління важелем.
Змішувач оснащений механізмом плавного регулювання температури і напору води, за рахунок якого важіль управляється легко протягом багатьох років експлуатації.

Покриття GROHE StarLight®, технологія якого забезпечує довговічність. Бездоганне зносостійке покриття, спеціально розроблене таким чином, щоб протистояти забруднень і стирання. Завдяки цьому воно зручно в догляді і зберігає первісний вигляд протягом багатьох років.

Всі прилади з технологією GROHE EcoJoy™ цілеспрямовано розробляються таким чином, щоб вода і енергія витрачалися економно і ці цінні ресурси зберігалися. У високій мірі інноваційна технологія GROHE EcoJoy™ дозволяє економити до 50% води при користуванні сантехнічними приладами, не погіршуючи їх користувальницьких якостей.

Конструктивні рішення системи GROHE's QuickFix® забезпечують переваги при монтажі продукції. Технологія GROHE QuickFix® економить до 40% витрат часу на монтаж, роблячи процес більш простим, швидким і зручним
GROHE Eurosmart надійне якість у поєднанні з непідробною розкішшю втілюються в чудових виробах, які безперервно вдосконалюються. Удосконалення, втілені в серії змішувачів Eurosmart, торкнулися як зовнішнього вигляду, так і змісту: вона придбала гармонійний сучасний дизайн і найпередовіше технологічне наповнення. По співвідношенню ціни і переваг колекція Грое Eurosmart як і раніше залишається самим продуманим і оптимальним вибором для комплектації ванних кімнат в будь-яких масштабах.
Комплект кріплення і шланги підключення входять в комплектацію.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поворотний вилив | Ні |
| Максимальна витрата води | 5.7 літр/хв |
| Вага | 1.82 кг |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 28 мм |
| Висота виливу | 83 мм |
| Висота | 169 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Серія | Eurosmart |
- Ціна: 3 162 ₴









