


Умивальник Newarc Aqua 40 білий, 9440W
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9440W
3 116 ₴
Показати оптові ціниУмивальник для ванної кімнати Aqua 40, білий, виробник Newarc ( Туреччина)
Умивальник керамічний накладної.
Колір виробу: білий.
Ширина: 40 см
Глибина: 40 см
Висота: 11 см
Турецька компанія Newarc виготовляє продукцію санітарно-технічного призначення вже більше 50 років. У розпорядженні компанії є два заводи, один з яких знаходиться в місті Чорлу. На цьому заводі Newarc виробляє вироби з кераміки (керамічні умивальники, керамічні підлогові унітази, керамічні підвісні унітази, керамічні пісуари, бачки для унітазів, керамічні унітаз-компакт-диски). Завдяки сучасним і автоматизованих технологій, високоточної системі покриття глазур'ю, продукція Newarc має рівну і гладку поверхню, и обладает высокой прочностью и износостойкостью. Производитель уверен в качестве своей продукции, поэтому предоставляет 10-летнюю гарантию на свои санфаянс изделия. Износостойкая керамика продается в более 30 странах мира (особая популярность в Европе, Ближнем Востоке и Северной Африки).
Дизайнеры компании создают широкий ассортимент санфаянсовых изделии для разных стилей оформления ванной комнаты, среди которого Вы обязательно найдете что-то для себя.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Виробник | Newarc |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал п'єдесталу | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Серія | Aqua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
- Ціна: 3 116 ₴


