

Змішувач для душу Volle Nemo 15143100
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15143100
2 853 ₴
Показати оптові ціниЗмішувач для душу Nemo 15143100, Volle (Іспанія).
Опис одинважільного змішувача душа Volle Nemo 15143100.
Змішувач для ванної іспанського виробника VOLLE виготовлений з високоякісної латуні. Цей матеріал забезпечує надійність і гарантує безперебійну роботу змішувача протягом багатьох років.
Дизайн виробу відповідає сучасним тенденціям в області інтер'єрів ванних кімнат та основним вимогам ергономічності. Змішувач спроектована в відповідності з концепцією ТМ Volle і тому чудово поєднується з більшістю колекцій сантехніки.
Змішувач комплектується надійними (витримує до 500 000 циклів відкрити-закрити) керамічними іспанськими картриджами Sedal 35mm класу А.
S-образні эксцентрики з можливістю регулювання +-10мм.
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Основні характеристики Змішувача для душу Volle Nemo 15143100
- Настінний монтаж на два отвори
- Тип управління - одноважільний
- Матеріал - латунь
- Покриття - хром
- Максимальний розхід води - до 22 л/хв
Гарантія на змішувач VOLLE NEMO 15143100
- Корпус змішувача - 5 років
- Рухливі і неметалеві комплектуючі - 2 роки
- У разі використання продукції громадської або промисловій сферах гарантійний термін складає 6 місяців
Безкоштовна доставка Змішувача для душу Volle Nemo 15143100
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
ТМ Volle було засновано в Іспанії в 1978 році. Компанія займалася тільки продажем сантехніки до 2001 року, коли було започатковано самостійну розробку і проектування керамічних виробів. Саме тоді й народився властивий Volle стиль: м'які обриси і відсутність зайвих деталей.
2012 стає відправною точкою для потужного розвитку бренду: від розширення бази постачальників до проектування комплексних рішень для ванної кімнати.
Новый вектор развития компании привел к необходимости ребрендинга, что и произошло в начале 2018 года. ТМ Volle презентовал концепцию кастомизированного дизайна ванной комнаты: все коллекции спроектировано таким образом, что модели из разных серий гармонично сочетается между собой.
Характеристики и комплектация могут быть изменены производителем.
Цвет изделия может отличаться из-за настроек монитора (дисплея).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 22 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Серія | Nemo |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 137 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 215 мм |
- Ціна: 2 853 ₴


