



Тримач для туалетного паперу Imprese Bitov 142300
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 142300
1 328 ₴
Показати оптові ціниБумагодержатель настінний Bitov 142300, Imprese (Чехія).
Тримач для туалетного паперу
Колір покриття Хром
"Стиль добрих традицій"
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Чтобы придать изделиям красивый зеркальный блеск, компания использует метод электрохимической гальванизации. Важным этапом, который влияет на качество хромового покрытия, является подготовка деталей к хромированию. Производственные мощности "Imprese SRO" оснащены современным автоматизированным оборудованием для шлифования и полирования латунных деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Латунь |
| Довжина | 58 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 104 мм |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Настінний |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Серія | Bitov |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 36 |
- Ціна: 1 328 ₴


