Поличка скляна для ванної Bitov 160300, Imprese (Чехія).
Полиця до ванної скло
Колір покриття Хром
Полку Скло прозоре
"Стиль добрих традицій"
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Щоб надати виробам красивий дзеркальний блиск, компанія використовує метод електрохімічної гальванізації. Важливим етапом, який впливає на якість хромового покриття, є підготовка деталей до хромуванню. Виробничі потужності "Imprese SRO" оснащені сучасним автоматизованим обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір покриття | Хром |
| Форма полиці | пряма |
| Настінне кріплення | Так |
| Тип меблів | полиця |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | скло |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
| Серія | Bitov |
| Тип встановлення | Навісна |
| Корпус (каркас) | Латунь |
| Основні | |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал | Латунь |
- Ціна: 1 233 ₴




