Тримач Imprese Hranice 131100 (60 см)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 131100
1 130 ₴
Показати оптові ціниВішалка для рушників одинарна Hranice 131100, Imprese (Чехія).
Тримач для рушника поперечина
Колір покриття Хром
"Стиль добрих традицій"
Чеський виробник сантехнічної продукції "Imprese SRO" був спочатку заснований як фабрика по виробництву комплектуючих (корпусів змішувачів) для відомих європейських брендів. З плином часу і накопиченням досвіду самою компанією, виробник перейшов на виробництво продукції під власною торговою маркою.
Одним з важливих кроків на шляху до розвитку компанії "Imprese SRO" стало впровадження багаторівневого контролю за якістю продукції, яка випускається. Вся продукція проходить ретельну обробку і контроль на кожному етапі виробництва, від "болванки" до готового виробу.
Щоб надати виробам красивий дзеркальний блиск, компанія використовує метод електрохімічної гальванізації. Важливим етапом, який впливає на якість хромового покриття, є підготовка деталей до хромуванню. Виробничі потужності "Imprese SRO" оснащені сучасним автоматизованим обладнанням для шліфування та полірування латунних деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Країна виробник | Чехія |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Тип тримача | Поперечина |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 613 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Серія | Hranice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 36 |
- Ціна: 1 130 ₴








