Полиця кутова для ванної з неіржавкої сталі, Yacore (Німеччина-54).
Опис навісної (настінний) полиці для ванної кімнати Yacore FAB BS2509
Матеріал виробу: Нержева сталь
Ширина: 202 мм
Висота: 50 мм
Глибина: 202 мм
Кріплення входить до комплектації.
Колір: полірована неіржавка сталь
Yacore Sanitary Ware Inc.- — це спільне німецьке китайське підприємство з виробництва змішувачів і аксесуарів для ванних кімнат. Дозволено в одній із найбільш економічно розвинених провінцій КНР — Гуаньдунь . Компанія була створена в 1998 року на базі порівняно невеликого виробництва. Поступово крок за кроком, нарощуючи виробничі потужності та розширюючи асортимент, він вийшов на рівень сучасного, високотехнологічного виробництва. Всі наступні роки, тримаючи курс інноваційного розвитку, компанія Yacore і донині є однією з провідних компаній у своїй галузі.
Продукція компанії давно перетинла межі Азіатського континенту. Висока якість продукції оцінили клієнти зі Східної та Західної Європи, Австралії, південної Африки, а також двох Американських континентів.
Команда досвідчених інженерів-конструкторів у тандемі з дизайнерською групою створює чудові продукти, які відповідають головним критеріям сучасного часу:
-висока якість;
-екологічність;
- практичність;
- удобство;
- новизна;
- оригінальність і поєднанням з іншими елементами інтер'єру.
Поєднання цих критеріїв робить продукцію компанії унікальною, здатною задовольнити потреби ринку, що швидко розвивається.
У вересні 2018 року продукція компанії Yacore надходить на ринок України, щоб задовольнити найрізноманітніші запити наших покупців.
Представляємо огляд колекції FAB— це абсолютно унікальна колекція високої якості, виготовлена в поєднанні елементів з ABS— виробоміцного полімерного матеріалу та високоякісної неіржавкої сталі. Однією з основних переваг, цієї колекції є її практичність. Полімерні частини предметів стійкі до впливу агресивних засобів, не змінюють колір, тобто немає пожовтіння, а доповнення з металу не піддається корозії в умовах підвищеної вологості приміщень.
На особливу увагу заслуговує аспект екологічності матеріалів, з яких виготовлені предмети колекції та хочеться на цьому зробити особливий акцент. Адже сучасній людині аж ніяк не байдужа, якіми речами він оточує й важливий не тільки зовнішній вигляд предмета, але й безпека для здоров'я. ABS полімер — є гіпоалергенним, він абсолютно екологічний, відповідає вимогам санітарно-епідеміологічних норм, цей матеріал застосовується навіть у харчовим виробництві.
І, звісно ж, дуже важливий момент — це головне призначення цих предметів-створення удобства у життєвому просторі вашого будинку.коли все необхідне перебуває на відстані витягнутої руки, коли всі речі на своїх місцях, забезпечуючи легкість і комфорт власникам цих речей.
Оригінальність дизайн — це візитна картка компанії.
Над цим працює злагоджена команда фахівців. Жодне з трендових напрямів у дизайні ванної не залишається поза межами їхньої уваги, тому всі колекції привертають своєю новизною та ексклюзивним дизайном.
Аксесуари для ванної — це завершальний штрих дизайну інтер'єру — це акцент, який підкреслить або «змаже» роботу дизайнера.
Вибирайте правильні акценти...
Виробник: YacoreКолекція FAB
Країна-виробник Німеччина-545
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Настінне кріплення | Так |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Yacore |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 202 мм |
| Глибина | 202 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Основні | |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 120 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Полиця навісна |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Основний колір | Нержавіюча сталь |
| Колекція | FAB |
| Термін придатності | Необмежений |
- Ціна: 1 037 ₴



