Умивальник з тримачем рушника для ванної кімнати підлоговий Aqua 9412W білий, виробник Newarc ( Туреччина)
Раковина керамічна квадратна плитка Newarc Aqua 9412W.
Умивальник настінний з отвором під змішувач і з переливом.
Характеристики:
Монтаж: Підлоговий
Матеріал: Кераміка
Колір виробу: білий глянець.
Ширина 40 см
Глибина 40 см
Висота 85 см
Гарантія на раковину Newarc Aqua 9412W від виробника 10 років
Безкоштовна доставка Умивальника підлогового Newarc Aqua 9412W
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фото раковини Newarc Aqua 9412W


Турецька компанія Newarc виготовляє продукцію санітарно-технічного призначення вже більше 50 років. У розпорядженні компанії є два заводи, один з яких знаходиться в місті Чорлу. На цьому заводі Newarc виробляє вироби з кераміки (керамічні умивальники, керамічні підлогові унітази, керамічні підвісні унітази, керамічні пісуари, бачки для унітазів, керамічні унітаз-компакт-диски). Завдяки сучасним і авторизованим технологій, високоточної системі покриття глазур'ю, продукція Newarc має рівну і гладку поверхню, и обладает высокой прочностью и износостойкостью. Производитель уверен в качестве своей продукции, поэтому предоставляет 10-летнюю гарантию на свои санфаянс изделия. Износостойкая керамика продается в более 30 странах мира (особая популярность в Европе, Ближнем Востоке и Северной Африки).
Дизайнеры компании создают широкий ассортимент санфаянсовых изделии для разных стилей оформления ванной комнаты, среди которого Вы обязательно найдете что-то для себя.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Додатково до умивальника ми пропонуємо підібрати змішувач для раковини
З іншими моделями умивальників можете ознайомитися перейшовши по цьому посиланню
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Виробник | Newarc |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Окремо стоїть |
| Країна виробник | Туреччина |
| Отвір під перелив | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Колір | Білий |
| Серія | Aqua |
| Гарантія | 180 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Комплектація | |
| Рушникотримач | Так |
- Ціна: 18 942 ₴






