Змішувач для ванни Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32831000
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 32831000
6 069 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни і душа EuroSmart Cosmopolitan 32831000, Grohe (Німеччина)
Основні характеристики Змішувача для ванни Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32831000
- Настінний монтаж
- Тип управління - одноважільний
- Матеріал - латунь
- Керамічний картрідж 46 мм 46048000
- Аератор, Grohe артикул 13952000 (розмір М24)
- Автоматичний перемикач "Ванна-Душ"
- Покриття - хром
Душовий гарнітур не входить в комплектацію.
Гарантія на змішувач GROHE EUROSMART COSMOPOLITAN 32831000 від виробника 5 років.
Безкоштовна доставка Змішувача для ванни GROHE EUROSMART COSMOPOLITAN 32831000
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз

Технологія GROHE SilkMove® , застосовувана в картриджі, що забезпечує плавність управління важелем.
Змішувач оснащений механізмом плавного регулювання температури і напору води, за рахунок якого важіль управляється легко протягом багатьох років експлуатації.

Покриття GROHE StarLight®, технологія якого забезпечує довговічність. Бездоганне зносостійке покриття, спеціально розроблене таким чином, щоб протистояти забруднень і стирання. Завдяки цьому воно зручно в догляді і зберігає первісний вигляд протягом багатьох років.
Фотографії змішувача для ванни і душа Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32831000


Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора (дисплея).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Тип підводки | Жорстка |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна витрата води | 13 літр/хв |
| Вага | 2.54 кг |
| Серія | Eurosmart Cosmopolitan |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Довжина виливу | 163 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 069 ₴







