Умивальник для ванної кімнати Countertop 5010BT білий, виробник Newarc ( Туреччина)
Раковина керамічна кругла накладна Newarc Countertop 5010BT.
Характеристики:
Монтаж: Накладний
Матеріал: Кераміка
Колір виробу: білий глянець.
Ширина 45 см
Глибина 45 см
Висота 17 см
Гарантія на раковину Newarc Countertop 5010BT від виробника 10 років
Безкоштовна доставка Умивальника накладного Newarc Countertop 5010BT
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фото раковини Newarc Countertop 5010BT


Турецька компанія Newarc виготовляє продукцію санітарно-технічного призначення вже більше 50 років. У розпорядженні компанії є два заводи, один з яких знаходиться в місті Чорлу. На цьому заводі Newarc виробляє вироби з кераміки (керамічні умивальники, керамічні підлогові унітази, керамічні підвісні унітази, керамічні пісуари, бачки для унітазів, керамічні унітаз-компакт-диски). Завдяки сучасним і авторизованим технологій, високоточної системі покриття глазур'ю, продукція Newarc має рівну і гладку поверхню, і володіє високою міцністю і зносостійкістю. Виробник упевнений в якості своєї продукції, тому надає 10-річну гарантію на свої санфаянс вироби. Зносостійка кераміка продається в більш ніж 30 країнах світу (особлива популярність у Європі, Близькому Сході та Північної Африки).
Дизайнери компанії створюють широкий асортимент санфаянсовых виробі для різних стилів оформлення ванної кімнати, серед якого Ви обов'язково знайдете щось для себе.
*Внимание! цвет изделия на мониторе может отличаться от реального. Производитель без уведомления может изменять комплектацию товара. Магазин не несет ответственность за изменения внесенные производителем.
Дополнительно к умывальнику мы предлагаем подобрать смеситель для раковины
С остальными моделями умывальников можете ознакомиться перейдя по этой ссылке
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newarc |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Серія | Countertop |
- Ціна: 2 460 ₴








