Умивальник для ванної кімнати Countertop 5015G-W золото декор, виробник Newarc ( Туреччина)
Раковина керамічна овальна накладна Newarc Countertop 5015G-W.
Характеристики:
Монтаж: Накладний
Матеріал: Кераміка
Колір виробу: Золото декор/ Біла
Ширина 58 см
Глибина 38 см
Висота 16 см
Гарантія на раковину Newarc Countertop 5015G-W від виробника 10 років
Безкоштовна доставка Умивальника накладного Newarc Countertop 5015G-W
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фото раковини Newarc Countertop 5015G-W


Турецька компанія Newarc виготовляє продукцію санітарно-технічного призначення вже більше 50 років. У розпорядженні компанії є два заводи, один з яких знаходиться в місті Чорлу. На цьому заводі Newarc виробляє вироби з кераміки (керамічні умивальники, керамічні підлогові унітази, керамічні підвісні унітази, керамічні пісуари, бачки для унітазів, керамічні унітаз-компакт-диски). Завдяки сучасним і авторизованим технологій, високоточної системі покриття глазур'ю, продукція Newarc має рівну і гладку поверхню, і володіє високою міцністю і зносостійкістю. Виробник упевнений в якості своєї продукції, тому надає 10-річну гарантію на свої санфаянс вироби. Зносостійка кераміка продається в більш ніж 30 країнах світу (особлива популярність у Європі, Близькому Сході та Північної Африки).
Дизайнери компанії створюють широкий асортимент санфаянсовых виробі для різних стилів оформлення ванної кімнати, серед якого Ви обов'язково знайдете щось для себе.
*Увага! колір виробу на моніторі може відрізнятися від реального. Виробник без попередження може змінювати комплектацію товару. Магазин не несе відповідальність за зміни внесені виробником.
Додатково до умивальника ми пропонуємо підібрати змішувач для раковини
З іншими моделями умивальників можете ознайомитися перейшовши по цьому посиланню
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newarc |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Серія | Countertop |
- Ціна: 6 519 ₴





