Туалетний йоржик підлоговий 932A, Kugu (Туреччина)
Характеристики Йоржа для туалету KUGU 932A
Матеріал Латунь вироби
Колір покриття Бронза
Тип установки на Підлогу (отдельно стоящий)
Висота 41 см
Ширина 12,4 см
Довжина 12,4 см
Артикул виробника 932A
Гарантія на Йоржик Kugu 932A від виробника 60 місяців
Безкоштовна доставка Йоржика Kugu 932A
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фото Йоржа підлогового Kugu 932A бронза



Турецька компанія KUGU з 1992 року займається виготовленням і продажем стильних аксесуарів для ванної кімнати.
Продукція компанії виготовляється з високоякісних матеріалів і на сучасному обладнанні (Туреччина, Німеччина, Тайвань).
Висока інженерія заводу і застосування сучасних верстатів дозволяють отримати конкурентоспроможний продукт.
Асортимент аксесуарів для ванних кімнат представлений в різних стилях виконання і різної цінової категорії.
Лінійка аксесуарів для ванної кімнати KUGU складається з 18 серій. Кожна серія являє певний стиль оформлення: класика, модерн, ретро стиль і напрямок хай – тек.
Продукція турецької компанії KUGU успішно продається в 15 країнах світу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kugu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Так |
| Загальна висота | 410 мм |
| Матеріал підставки | Латунь |
| Ширина підставки | 124 мм |
| Діаметр підставки | 124 мм |
| Колір покриття | Бронза |
| Гарантія від виробника | 5 років |
| Термін придатності | Необмежений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
- Ціна: 3 510 ₴






