Мильниця настінна Versace 207A, Kugu (Туреччина)
Характеристики Мильниці навісний KUGU VERSACE 207A
Матеріал виробу Латунь/ Матове скло
Колір покриття Бронза
Тип установки Навісний
Кріплення в комплекті
Ширина 16,6 см
Глибина 13,6 см
Висота 10,8 см
Артикул виробника 207A
Гарантія на Мильницю Kugu Versace 207A від виробника 60 місяців
Безкоштовна доставка Мильниці Kugu Versace 207A
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фото Мильниці скляній Kugu Versace 207A бронза


Турецька компанія KUGU з 1992 року займається виготовленням і продажем стильних аксесуарів для ванної кімнати.
Продукція компанії виготовляється з високоякісних матеріалів і на сучасному обладнанні (Туреччина, Німеччина, Тайвань).
Висока інженерія заводу і застосування сучасних верстатів дозволяють отримати конкурентоспроможний продукт.
Асортимент аксесуарів для ванних кімнат представлений в різних стилях виконання і різної цінової категорії.
Лінійка аксесуарів для ванної кімнати KUGU складається з 18 серій. Кожна серія являє певний стиль оформлення: класика, модерн, ретро стиль і напрямок хай – тек.
Продукція турецької компанії KUGU успішно продається в 15 країнах світу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kugu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Бронза |
| Тип мильниці | Настінна |
| Матеріал | Латунь |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 108 мм |
| Вага | 500 г |
| Серія | Versace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
- Ціна: 1 755 ₴





