Гачок для рушників Versace 210A, Kugu (Туреччина)
Характеристики Гачка подвійного KUGU Versace 210A
Матеріал Латунь вироби
Колір покриття Бронза
Тип установки Навісний
Кріплення в комплекті
Ширина 7 см
Глибина 6,3 см
Висота 10,4 см
Артикул виробника 210A
Гарантія на Подвійний гачок для рушників Kugu Versace 210A від виробника 60 місяців
Доставка Полотенцедержателя Kugu Versace 210A
- по Україні кур'єрською службою
- по Києву - кур'єром
- Київ - самовивіз
Фото Гачка подвійного Kugu Versace 210A бронза


Турецька компанія KUGU з 1992 року займається виготовленням і продажем стильних аксесуарів для ванної кімнати.
Продукція компанії виготовляється з високоякісних матеріалів і на сучасному обладнанні (Туреччина, Німеччина, Тайвань).
Висока інженерія заводу і застосування сучасних верстатів дозволяють отримати конкурентоспроможний продукт.
Асортимент аксесуарів для ванних кімнат представлений в різних стилях виконання і різної цінової категорії.
Лінійка аксесуарів для ванної кімнати KUGU складається з 18 серій. Кожна серія являє певний стиль оформлення: класика, модерн, ретро стиль і напрямок хай – тек.
Продукція турецької компанії KUGU успішно продається в 15 країнах світу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kugu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Бронза |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Тип тримача | Гачок |
| Довжина | 63 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 104 мм |
| Вага | 300 г |
| Серія | Versace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |
- Ціна: 975 ₴




